جزئیات خبر


شرکت قند چناران به عنوان واحد تولیدی برتر خراسان رضوی برگزیده شد

شرکت قند چناران به عنوان واحد تولیدی برتر خراسان رضوی برگزیده شد
1396/9/18

مدیرعامل شرکت قند چناران از انتخاب این شرکت به عنوان واحد تولیدی برتر استان خراسان رضوی خبر داد.
اسمعیل زرین زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این موفقیت در بین بیش از 800 واحد تولیدی استان و توسط معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد کسب شده است.
وی درباره دلایل کسب این موفقیت و اقدامات صورت گرفته، گفت: در این راستا اقداماتی همچون تهیه امکانات ساختمانی طبق ضوابط تعیین شده، رعایت استانداردهای کشوری در مورد فاضلاب خروجی، رعایت تمامی ضوابط ایمنی و بهداشتی صنعتی و فردی، اجرای مدیریت پسماندهای صنعتی و ویژه، نمونه برداری محصول توسط اداره نظارت و استاندارد و انطباق تمامی نتایج آزمون ها با استانداردهای ملی، دریافت گواهینامه کالیبراسیون تمام دستگاه ها و تمدید به موقع آن ها و ... انجام شده است.
زرین زاده ادامه داد: علاوه بر این، می توان به احداث سیستم تصفیه فاضلاب به عنوان یکی از پیشتازان این امر در استان خراسان ، نوسازی و بهینه سازی خط تولید و گلوگاه ها و بهبود کیفیت محصول، ارائه سمینار  در اداره نظارت چناران، نقش فعال تمام کارشناسان و مسئولان فنی در خط تولید و به روز بودن پروانه ساخت محصول و پروانه مسئولان فنی اشاره کرد.
وی اضافه کرد: تمامی اقدامات مذکور باعث شده تا شرکت در مجموع به تواند امتیاز PRPs (ارزیابی برنامه های پیش نیازی) 800 به بالا را کسب کند.
زرین زاده با اشاره به مراحلی که این شرکت برای کسب عنوان تولیدی برتر طی کرده است، گفت: پس از ارسال و ارائه مدارک و مستندات چک لیست های ارزیابی واحدهای تولیدی و مسئولان فنی برتر، کارشناسان مربوطه اداره نظارت برای تایید و صحت مستندات و مدارک ارائه شده، از کارخانه بازرسی نموده که در نهایت منجر به کسب این گواهینامه شده است.
وی ادامه داد: این برای دومین بار است که شرکت سهامی خاص قند چناران به عنوان واحد برتر تولید کننده شکر منتخب مدیریت نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی مشهد برگزیده می شود.
زرین زاده با بیان این که شرکت قند چناران یکی از شرکت های فعال آستان قدس رضوی به شمار می رود که موفقیت های بسیاری را نیز در کارنامه کاری خود دارد، افزود: این شرکت علاوه بر انتخاب به عنوان واحد تولیدی برتر، هر ساله و همینطور سال جاری گواهینامه انطباق معیار مصرف انرژی از سازمان ملی استاندارد و تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را از سازمان صنعت و معدن کسب کرده است.
375-96

نظر شما