جزئیات خبر


اقدامات شرکت قند چناران در راستای افزایش کیفیت شکر تولیدی

اقدامات شرکت قند چناران در راستای افزایش کیفیت شکر تولیدی
1396/8/27

سرپرست شرکت قند چناران، اقدامات سال جاری این شرکت در راستای افزایش کیفیت شکر تولیدی را تشریح کرد.
اسمعیل زرین‌زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: به این منظور، این شرکت 4 دستگاه فیلتر پرس برای فیلتراسیون را قبل از آغاز فعالیت فصلی کارخانه، خریداری و نصب کرده است.
وی ادامه داد: خرید و نصب یک دستگاه پمپ خلاء و تعویض بیش از 4 دستگاه الکتروپمپ به منظور جلوگیری از توقفات احتمالی، بخشی دیگر از فعالیت‌های صورت گرفته به شمار می‌رود.
زرین‌زاده همچنین از خرید و نصب یک دستگاه سردکننده پخت یک برای افزایش ظرفیت مصرف چغندر قند و همچنین 2 دستگاه سانتریفوژ مداوم برای پخت دو خبر داد.
وی با اشاره به موفقیت‌های شرکت قند چناران تا کنون، گفت: تمامی این اقدامات منجر به کسب دستاوردها و موفقیت‌هایی شده است که دریافت لوح و تندیس رعایت حقوق مصرف‌کنندگان در سال 1395 از سازمان صنعت و معدن، از جمله این موارد به شمار می‌رود.
زرین‌زاده ادامه داد: همچنین می‌توان دریافت گواهی‌نامه استاندارد ایزو 9001-2008 از شرکت مودی به دلیل بهبود مستمر کیفیت محصول تولیدی را از جمله این دستاوردها نام برد.
سرپرست شرکت قند چناران، دریافت علامت استاندارد اجباری از اداره استاندارد، انتخاب به عنوان واحد نمونه سبز از سازمان حفاظت محیط زیست، کسب لوح تقدیر از شرکت برق در صرفه‌جویی انرژی، برگزیده شدن به عنوان واحد نمونه صنایع غذایی و بهداشتی استان خراسان رضوی، دریافت تندیس همایش صنایع برتر انرژی، کسب لوح افتخار زرین و تندیس مقام اول برترین کیفیت قند و... در سال‌های مختلف را بخشی از کارنامه درخشان این شرکت عنوان کرد.
 
341-96

نظر شما