جزئیات خبر


به مناسبت شهادت حضرت رضا(ع) صورت می‌گیرد؛

اسکان زائران پیاده امام رضا(ع) توسط شرکت قند چناران

اسکان زائران پیاده امام رضا(ع) توسط شرکت قند چناران
1396/8/22

سرپرست شرکت قند چناران از اسکان زائران پیاده ویژه شهادت حضرت رضا(ع) توسط این شرکت خبر داد.
اسمعیل زرین‌زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: در این راستا و با هدف خدمت‌رسانی به زائران آقا علی‌بن موسی‌الرضا(ع)، کاروان‌های پیاده مذکور در روزهای پایانی ماه صفر در محل مسجد کارخانه اسکان داده خواهد شد.
وی ادامه داد: همچنین، از کارکنان و پیمان‌کاران کارخانه در شیف روزکار و شب کار در روز شهادت امام رضا(ع) به صرف ناهار و شام در محل کارخانه، پذیرایی به عمل خواهد آمد.
زرین‌زاده، قرائت زیارت عاشورا، دعای کمیل و توسل ویژه بازاریان، عموم مردم و کارکنان در محل مسجد کارخانه را یکی دیگر از برنامه‌های شرکت قند چناران در ایام دهه پایانی صفر عنوان کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، به صورت روزانه، نماز جماعت ظهر و عصر و همچنین مغرب و عشاء در محل مسجد کارخانه برگزار می شود.
زرین‌زاده با اشاره به برگزاری سخنرانی و روضه‌خوانی ویژه این ایام، گفت: این مراسم هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء و برای بازاریان، عموم مردم و کارکنان شرکت برپا می‌شود.
سرپرست شرکت قند چناران، برگزاری مراسم عزاداری توسط هیئت کریم اهل بیت(ع) هر شب بعد از نماز مغرب و عشاء را بخشی دیگر از فعالیت‌های فرهنگی این شرکت در دهه آخر صفر اعلام کرد.
 
332-96

نظر شما