جزئیات خبر


پیش بینی تولید 21 هزار تن شکر توسط کارخانه قند چناران

پیش بینی تولید 21 هزار تن شکر توسط کارخانه قند چناران
1396/8/20

سرپرست شرکت قند چناران گفت: پیش‌بینی می‌شود طی سال جاری، 21 هزار تن شکر توسط این کارخانه تولید شود.
اسمعیل زرین‌زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت در سال 1396 با بیش از هزار و 200 پیمان‌کار برای تامین چغندر قند مورد نیاز کارخانه، قرارداد امضا کرده است.
وی ادامه داد: برآورد می‌شود در مجموع 150 هزار تن چغندر قند دریافت شود که از این میان، 130 هزار تن چغندر در قالب قرارداد با کشاورزان و 20 هزار تن به صورت آزاد و مازاد خواهد بود.
زرین‌زاده اضافه کرد: ارایه خدمات و مشاوره‌های فنی کشاورزی، از جمله اقداماتی است که شرکت قند چناران در طول سال به چغندرکاران طرف قرارداد خود می‌دهد.
وی با اشاره به گستره مناطق ارسالی چغندر قند، گفت: این محصول از شهرهای حکیم‌ آباد، چناران، درزآب و میان ولایت، ارسال می‌شود.
زرین‌زاده ادامه داد: دوره بهره‌برداری کارخانه قند چناران، طی سال جاری حدود 4 ماه خواهد بود.
وی از فروش شکر تولیدی این شرکت در استان خراسان رضوی، شمالی، مازندران و گلستان خبر داد.
سرپرست شرکت قند چناران با اشاره به تعداد نیروهای مشغول به کار این کارخانه از زمان راه‌اندازی فصلی آن، گفت: تعداد کارکنان دائم شرکت، 100 نفر و کارگران فصلی، قراردادی و خدمات کشاورزی 200 نفر می‌باشد.
زرین‌زاده درباره انجام عملیات آماده‌سازی کارخانه قند چناران برای بهره‌برداری از ابتدای سال جاری، گفت: در این راستا تعمیر و نگهداری تجهیزات و ماشین‌آلات برای بهره‌برداری حداکثری صورت گرفته است.
322-96

نظر شما