جزئیات خبر


پذیرایی از عزاداران حسینی در روز عاشورا توسط شرکت قند چناران

پذیرایی از عزاداران حسینی در روز عاشورا توسط شرکت قند چناران
1396/7/6

سرپرست شرکت قند چناران گفت: عزاداران حسینی در روز عاشورا توسط این شرکت پذیرایی می‌شوند.
اسمعیل زرین‌زاده در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی سازمان اقتصادی رضوی بیان کرد: این شرکت در نظر دارد در ظهر عاشورای حسینی پس از برگزاری نماز ظهر در مسجد کارخانه، از حدود هزار نفر پذیرایی به عمل خواهد آمد.
وی ادامه داد: همچنین بین عزاداران حسینی در روز عاشورا، توسط شرکت قند چناران شربت و ناهار توزیع خواهد شد.
زرین‌زاده، پذیرایی از کارکنان شرکت در روز عاشورای حسینی در شیفت شب و روز را یکی دیگر از برنامه‌های فرهنگی ویژه ماه محرم عنوان کرد.
وی ادامه داد: علاوه بر این، مراسم سخنرانی در مسجد کارخانه قند چناران با حضور عزاداران حسینی در ایام سوگواری اباعبدالله‌الحسین(ع) برگزار می‌شود.
زرین‌زاده با اشاره به برگزاری مراسم نوحه‌خوانی و سینه‌زنی در ایام ماه محرم ویژه کارکنان این شرکت، گفت: نوحه‌سرایی در سوگ شهیدان کربلا، از جمله اقداماتی به شمار می‌رود که باعث زنده نگه داشتن واقعه عاشورا و رشادت‌های آن بزرگواران است.
وی ادامه داد: همچنین همه روزه، نماز جماعت مغرب و عشا در مسجد کارخانه قند چناران برپا می‌شود.
زرین‌زاده، از نصب پرچم‌های عزا و پوستر در سردر کارخانه و منازل سازمانی شرکت به عنوان بخشی دیگر از اقدامات ویژه این ایام یاد کرد.
سرپرست شرکت قند چناران ادامه داد: ضمن این که زیارت خاصه حضرت رضا(ع) به صورت همه روزه در فضای شرکت و کارخانه پخش می‌شود.
توضیحات سئو: پذیرایی از عزاداران حسینی، شرکت قند چناران، برنامه های فرهنگی ماه محرم، پذیرایی عزاداران حسینی در روز عاشورا، برنامه های ماه محرم شرکت قند چناران، پذیرایی از زائران در ظهر عاشورای حسینی، زیارت خاصه حضرت رضا (ع)، توزیع ناهار بین عزاداران حسینی، سرپرست شرکت قند چناران، زنده نگه داشتن واقعه عاشورا، مهندس اسمعیل زرین زاده، مسجد کارخانه قند چناران، مراسم نوحه خوانی و سینه زنی در ایام ماه محرم، نصب پرچم های عزا به مناسبت ماه محرم
 262-96

نظر شما